top of page

   Central Hostel durvis viesiem vēra jau 2005. gadā. Laika gaitā dažas istabiņas pārtapa no maza hosteļa par divstāvu hosteli, kur ir 22 istabas. Tajā var izmitināt 57 viesus. Hosteļa telpas ir sadalītas dzīvokļos. Katrā dzīvoklī ir 3 līdz 4 istabas un viena līdz divas vannas istabas. Mūsu viesiem ir pieejama arī pilnībā aprīkota virtuve, koplietošanas telpa un autostāvvieta (nepieciešams rezervēt, 5 EUR/dienā). Central Hostel atrodas 8 minūšu pastaigas attālumā no Centrālās dzelzceļa stacijas, 14 minūšu pastaigas attālumā no autobusu stacijas un 15 minūšu pastaigas attālumā no vecpilsētas.

 

Central Hostel ir katra ceļotāja otrās mājas. Tajā ir mājīgas un harmoniskas telpas, tāpēc šeit varat atrast visas sajūtas un aktivitātes, kuras meklējat. Central Hostel būs lieliski piemērots individuāliem ceļotājiem, pāriem un draugiem, kā arī ģimenēm ar bērniem. Ar prieku gaidīsim Erasmus studentus un dažādas grupas vai atsevišķas personas, kas ierodas Rīgā uz ilgāku laiku projektos un apmācībās. Šis nav ballīšu hostelis – nakts klusums ir viena no mūsu prioritātēm, taču tas nenozīmē, ka jautrība, izklaide un komunikācija starp mūsu viesiem ir mazāk svarīgas.

 

   Tā kā visi ceļotāji ir atšķirīgi, arī mūsu naktsmītnes ir dažādas: mēs piedāvājam kopmītņu tipa un privātus numurus ar ērtu un mūsdienīgu izskatu. Mums rūp, lai telpas tiktu renovētas, nepārtraukti pilnveidotas un piemērotas mūsu viesu vajadzībām. Central Hostel piedāvā bezmaksas kafiju un tēju jebkurā Jums ērtā laikā.

 

   Mūsu draudzīgais un atsaucīgais personāls vienmēr ir Jūsu rīcībā. Ja ir kādas vajadzības - jautājiet! Ja nepieciešama informācija - jautājiet! Ja kaut ko nesaproti - jautā! Ja Tevi kaut kas neapmierina - pastāsti! Mūsu lieliskie administratori darīs visu, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem vai atrisinātu dažas situācijas.

 

Central Hostel – mājīgākā naktsmītņu izvēle Rīgā! Mēs ar nepacietību gaidām tikšanos!

12-1.JPG
8-1.JPG
11-2.JPG

Ernesta Birznieka Upīša iela 20
Rīga, LV-1050, Latvija
+ 371 22322663
reception@centralhostel.lv

  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Social Icon
bottom of page