top of page

   Central Hostel savas durvis viesiem vēra jau 2005. gadā. Laika gaitā no pavisam neliela hosteļa ar pāris istabām tas pārtapa par salīdzinoši lielu hosteli divos stāvos, kurā ir 22 istabas un kurš spēj uzņemt 57 cilvēkus. Hosteļa istabas ir sadalītas dzīvokļos. Katrā dzīvoklī ir 3 līdz 4 istabas un viena vai divas tualetes. Viesiem ir pieejama pilnībā aprīkota virtuve, atpūtas telpa un autostāvvieta pagalmā (nepieciešams rezervēt, 5 EUR/dienā). Hostelis atrodas 8 minūšu gājienā no Centrālās stacijas, 14 minūšu gājienā no autoostas un 15 minūšu gājienā no Vecrīgas.

 

   Central Hostel ir katra ceļotāja otrās mājas. Tā omulīgajās un harmoniskajās telpās ikviens var atrast sev nepieciešamās sajūtas un nodarbes. Hostelis ir piemērots gan tiem, kas ceļo vieni, gan tiem kas pāros un draugu kompānijās, kā arī ģimenēm ar bērniem. Labprāt uzņemam Erasmus studentus un dažādas grupas vai individuālas personas, kuras Rīgā piedalās projektos vai apmācībās. Šis nav ballīšu tipa hostelis – naktsmiers ir viena no mūsu prioritātēm, taču jautrība, izklaide un sarunas arī ir klātesošas.

 

   Tāpat kā visi ceļotāji ir dažādi, arī hosteļa piedāvātās istabas ir dažādas: gan kopmītņu tipa, gan privātas. Tās visas ir komfortablas, atmosfēriskas, ar modernu interjeru. Mēs rūpējamies par to, lai istabas nepārtraukti tiktu atjaunotas, uzlabotas un būtu atbilstošas Jūsu vēlmēm. Central Hostel ir pieejama bezmaksas tēja un kafija jebkurā laikā.

 

   Mūsu draudzīgais un atsaucīgais personāls vienmēr ir Jūsu rīcībā. Ja Jums ir kādas vēlmes – jautājiet! Ja Jums nepieciešama informācija – jautājiet! Ja Jūs kaut ko nesaprotat – jautājiet! Ja Jūs kaut kas neapmierina – pastāstiet! Recepcijas darbinieki darīs visu iespējamo,lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem vai atrisinātu kādu situāciju.

 

Central Hostel – mājīgākā naktsmāju izvēle Rīgā! Gaidīsim Jūs!

12-1.JPG
8-1.JPG
11-2.JPG

Ernesta Birznieka Upīša iela 20Rīga, LV-1050, Latvija+ 371 22322663reception@centralhostel.lv

  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Social Icon
bottom of page